قائم مقام مدیر عامل بیمه دانا مطرح کرد:
ادبیات جدید نیاز بازار بیمه در کلانشهر تهران

بانک و رسانه : قائم مقام مدیر عامل بیمه دانا، تقسیم مجدد کار، تغییر برخی ساختارها،پیگیری مجدانه امور و توجه اصلی به شهر تهران را از محورهای اصلی و اولویت‌های اساسی خود برای رفع مشکلات و افزایش نقدینگی شرکت عنوان کرد.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از روابط عمومی بیمه دانا ، حسین حسینی در نشست مشترک هم‌اندیشی سرپرستی منطقه یک که با حضور معاون اداری-مالی،مدیر امور شعب و مناطق، مدیر بازاریابی و روسای شعب سرپرستی این منطقه در محل ساختمان سعدی بیمه دانا برگزار شد، ضمن ابراز خشنودی از بازگشت دوباره به جمع همکاران خود، ضرورت اصلاح تفکر فردی و اداری را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: سیاست‌های اداری اگر در تهران به درستی و با جسارت انجام شود، مشکلات شعب شهرستان‌ها نیز برطرف خواهد شد،زیرا حدود ۹۰ درصد مشکلات، مربوط به کلان شهر تهران است،لذا ضرورت دارد برای این شهر ادبیات جدیدی در حوزه فروش بیمه تعریف شود.
وی، ایجاد تغییر و بازسازی دوباره ساختار فروش در شهر تهران را یادآور شد و افزود: برای فروش و عرضه خدمات بیمه‌ای باید فضای کاری مناسبی مهیا باشد که آراستگی ظاهری، داشتن فن بیان مطلوب، تقسیم مجدد کار، پیگیری مجدانه امور و وصول مطالبات از جمله ویژگی‌هایی است که مدیران شعب باید از آن برخوردار باشند.
قائم مقام مدیر عامل بیمه دانا، ویژگی‌های مذکور را برای نمایندگان و شبکه فروش نیز مهم دانست و از مدیران شعب خواست از نمایندگان به عنوان عناصر فعال اتاق فکر خود استفاده کرده و مشکلات آنها را در اولویت کاری خود قرار دهند.
وی تعامل سازنده با نمایندگان را یکی از مهمترین عوامل توسعه بازار توصیف کرد و‌ گفت: حل مشکلات نمایندگان به عنوان سربازان خط مقدم فروش باید دغدغه همه ما باشد و در هر لحظه و زمانی آماده حمایت و پشتیبانی از آنها باشیم.
حسینی اهمیت کار و تلاش مضاعف را مورد تاکید قرار داد و افزود: البته که مشکلات به تدریج برطرف خواهند شد، اما فهرست برنامه‌ها و سیاست‌های جدید در حوزه معاونت‌های امور استانها و اداری و مالی با هماهنگی مدیر امور شعب و مناطق بزودی ابلاغ می شود که طی آن شعب سه ماه برای اجرای این سیاست‌ها و برنامه‌ها زمان دارند و اگر بعد از این مهلت تغییر و تحول مورد نظر در شعب ایجاد نشود، سنگر مدیریت آنها خالی خواهد شد.
وی برگزاری جلسات ماهانه، اصل جانشین پروری و داشتنتوانایی تحلیل مالی را از ویژگی‌های مهم روسای شعب دانست و خاطر نشان کرد: از آخر بهمن ماه سال جاری با اجرای برنامه‌های ابلاغی از مشکلات مربوط به حوزه نقدینگی خارج شده و در مسیر رشد و بالندگی مجدد قرار خواهیم گرفت.
حسینی نقش سرپرستی منطقه یک در عبور از این شرایط را یادآور شد و ابراز امیدواری کرد در سایه تلاش، همدلی، هماهنگی و تعامل همه کارکنان ستاد و صف، شاهد موفقیت بیش از پیش شرکت بیمه دانا در صنعت بیمه باشیم.
پیش از سخنان قائم مقام مدیر عامل بیمه دانا، علیرضا عاطفی معاون اداری و مالی طی سخنانی مشکلات مربوط به ساختمان‌های شعب را مورد اشاره قرار داد و ابراز امیدواری کرد با حمایت قائم مقام مدیر عامل و مساعدت هیأت مدیره، برنامه جامع بازسازی شعب با اختصاص بودجه لازم طی پنج سال به اجرا درآید.
وی، بازنگری در الگوی تقسیط وصول مطالبات قراردادهای عمده و جذب پرتفوی در بیمه های خرد را از راهکارهای مناسب برای عبور از دوران گذار دانست.
عباس عمران پور مدیر امور شعب و مناطق بیمه دانا نیز در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت سرپرستی منطقه یک گفت: در طول شش ماه گذشته با تلاش همکاران بیش از ۴۴۰ میلیارد تومان پرتفوی جذب شده که حاکی از تحقق ۱۰۱ درصدی بودجه پیش بینی شده منطقه بوده است.
وی پیگیری وصول مطالبات در شش ماه گذشته را یادآور شد و افزود: در این مدت موفق شدیم ۴۵۰ میلیارد تومان از مطالبات معوق را به شرکت بازگردانیم.
بر اساس این گزارش در ادامه این نشست، روسای شعب سرپرستی منطقه یک طی سخنانی ضمن ارائه گزارش های جداگانه از عملکرد شعب تحت سرپرستی ، به مهم‌ترین مشکلات و موانع کاری خود اشاره کرده و آمادگی خود را برای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های جدید ابلاغی اعلام کردند.

نوشته شده در تاریخ : ۹۷/۰۷/۲۸
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


                       
آخرین اخبار
بانک صادرات ایران املاک مازاد خود را به ارزش ۵ هزار و ۶۷۷ میلیارد ریال فروخت
خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی به سیل زدگان تا عادی شدن شرایط کار و زندگی بیمه شدگان تداوم دارد
حضور گسترده بیمه آرمان در کنگره ملی رادیولوژی ایران
با مشارکت بانک قرض الحسنه مهرایران و بنیاد برکت کلید خورد
تنوع محصولات بانک سینا برای مشتریان حقوقی
برگزاری اولین نشست خبری مدیرعامل بورس تهران در سال ۹۸
بیمه پارسیان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانك و بیمه حضوری فعال دارد
برندگان رقابت‌هاي ليگ نوين مشخص شدند
حمایت بیمه رازی از رالی دوستی هند و روسیه در ایران
نرخ حق‌الوکاله بانک شهر در سال ۹۸ اعلام شد
بازدید رئیس کل بیمه مرکزی از غرفه بیمه دانا در نمایشگاه فاینکس ۲۰۱۹ 
بررسی عملکرد شعب بانک ایران زمین در ۳ استان
«نقدینگی» و درس همبستگی مردمی در سیل
اولویت تخصیص ارز برای تامین مواد اولیه
حضور فعال بانک صادرات ایران در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه «فاینکس ٢٠١۹»
ارایه محصولات و خدمات متمایز و ویژه بانک پارسیان در فاینکس ۲۰۱۹
انتصاب در بیمه آرمان
حضور بانک ملی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
ارائه تسهیلات ویژه بانک شهر به دانشجویان و اساتید در نمایشگاه کتاب پایتخت
بانک گردشگری حامی جشنواره تئاتر کشور شد
مشارک فعال کارکنان بیمه پارسیان در کمپین کمک های نقدی به هموطنان سیل زده
انعقاد تفاهمنامه میان بانک ملت و سازمان منطقه آزاد کیش
نسخ قدیمی همراه بانک ملی از نیمه اردیبهشت ماه غیرفعال می شوند
برگزاری همایش روسای شعب استان گیلان بانک ایران زمین
برنامه های بورس کالای ایران در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
٦٠٠٠ میلیارد ریال اعتبار ویژه بانک آینده برای مناطق سیل زده
امکان مشارکت در پویش ملی کمک به هموطنان سیل زده با ملی فاند بانک ملی ایران
حضور بانک ملت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
حضور فعال و گسترده بیمه ایران در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه
حضور فعال بیمه دانا در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh