برگزاری مراسم تودیع و قدردانی از مدیران بازنشسته بانک کارآفرین

بانک و رسانه : مراسم تودیع و قدردانی از مدیران بازنشسته بانک کارآفرین با حضور حمید تهرانفر مدیرعامل این بانک برگزار شد.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، مراسم تودیع و تقدیر از مدیران بازنشسته این بانک، روز یکشنبه ۱۶ تیرماه با حضور حمید تهرانفر مدیرعامل، مسعود عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، افشین کریمی معاون مدیرعامل در امور بانکی و مدیران ارشد، در محل سالن همایش‌های ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

تقدیر از زحمات مدیران باسابقه و برجسته

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در این مراسم با تقدیر از زحمات مدیران باسابقه و برجسته این بانک تصریح کرد: این مدیران در مسیر رشد و بالندگی بانک کارآفرین زحمات زیادی را متحمل شده و تجربیات ارزشمند خود را به یکی از بهترین بانک‌های خصوصی کشور منتقل کرده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه افراد و مدیران در سلسه‌مراتب سازمانی خاطر نشان کرد: حضور یکایک افراد در سازمان‌ها باید با دستاوردی همراه باشد. یکی از دستاوردهای مهم مدیران برجسته، پرورش و انتقال تجربه به نیروهای جوان است که بعدها بتوانند عهده‌دار نقش‌های مدیریتی بشوند و هدایت سازمان را به عهده بگیرند. همکاران جوان ما در بانک کارآفرین طی این سال‌ها تجربه اندوخته‌اند و همگی صاحب ایده و اندیشه هستند. رسیدن به چنین جایگاهی چندان سخت و دشوار نیست. در کنار استفاده از تجربیات مدیران، مجهز شدن به اطلاعات روز و کسب هنر و علم مدیریت، این مسیر را برای جوانان هموار خواهد کرد.

برگزاری مراسم تودیع و قدردانی مدیران بازنشسته بانک کارآفرین

پتانسیل بالای مدیران جوان بانک کارآفرین

تهرانفر در ادامه بیان کرد: من از همکاران جوانان، باانگیزه، تحصیل‌کرده و به ویژه از مدیران جوان، درخواست می‌کنم افق پیش روی خود را فراتر از کسب پست‌های مدیریت در یک سازمان ترسیم کنند. جوانان بانک کارآفرین این پتانسیل را دارند که در سطح ملی و حتی بین‌المللی ایفای نقش کنند و اهدافی والاتر از یک سازمان در نظر داشته باشند.

تهرانفر با اشاره به ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی مدیران توانمند اظهار داشت: اگر مدیران ویژگی‌های شخصیتی لازم برای مدیریت را در خود بپرورانند، فارغ از سن، می‌توانند به عنوان راهبر و هدایت‌کننده به بهترین شکل در سمت خود ایفای نقش کنند. یکی از مهمترین ویژگی‌های شخصیتی لازم برای تصدی پست مدیریت، صبر و بردباری است. برای ترقی و پیشرفت در یک سازمان، باید جاه‌طلب باشید. اگرچه جاه‌طلبی بار معنایی منفی به خود گرفته است، اما می‌توان گفت یکی از لازمه‌های شخصیتی برای دست یافتن به اهداف تعیین شده است.

مدیرعامل بانک کارآفرین در ادامه بر اهمیت اخلاق کاری تاکید و خاطرنشان کرد: اخلاق شایسته و روحیه جوانمردی در کنار پویایی و تلاش برای یافتن راه‌های جدید، از ویژگی‌های دیگری است که یک مدیر خوب باید خود را به آن مجهز کند. آنچه در یک سازمان اهمیت دارد، پیش بردن کار و کمک به تحقق اهداف تعیین شده است. گام برداشتن در این راستا، ضمن پیشرفت مجموعه، پیشرفت فرد را هم به دنبال دارد. بنابراین دیدگاه ما در بانک کارآفرین نباید صرفاً پیشرفت فردی باشد. پیشرفت فردی وقتی معنادار است که پیشرفت بانک را نیز در پی داشته باشد.

حرفه بانکداری، آمیخته‌ای از دانش و تجربه

مسعود عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی در ابتدا از ملاقات مجدد با مدیران بازنشسته بانک کارآفرین ابراز خوشوقتی کرد و افزود: همکاران عزیزی که طی این سال‌ها با کسب تجربه در بخش‌های دولتی، به مجموعه بانک کارآفرین به عنوان یکی از اولین بانک‌های خصوصی تاسیس شده کشور وارد شدند، تمام همت و توان خود را به کار بسته و برای توسعه و پیشرفت این بانک تلاش کردند.

وی با اشاره به اهمیت کسب تجربه در حرفه بانکداری اظهار داشت: حرفه بانکداری آمیخته‌ای از دانش و تجربه است. دانش راحت‌تر از تجربه به دست می‌آید، اما تجربه به سادگی حاصل نمی‌شود و مستلزم صرف عمر است. همکاران محترم بازنشسته حاضر در این مراسم، این تجربه را که ارزنده‌ترین حاصل زندگی آنها بوده است، با سخاوت در اختیار بانک کارآفرین گذاشته‌اند و از این بابت از آنها قدردانی می‌کنیم. وی در ادامه برای همکاران سابق خود در بانک کارآفرین آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

آموختن رسم زندگی و کار از مدیران فرهیخته

همچنین افشین کریمی معاون مدیرعامل در امور اجرایی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مدیران بازنشسته اظهار داشت: شایسته است به جای کلمه بازنشستگان، این عزیزان را با عنوان فرهیختگان خطاب کنیم. همکاران فرهیخته ما حاصل سالیان متمادی خدمت در بخش بانکداری دولتی را در اختیار بخش خصوصی قرار داده‌اند که دارایی بسیار ارزشمند آنها بوده و با شاخص‌های مادی قابل اندازه‌گیری و جبران نیست. آنچه که ما از همکاران عزیزمان آموخته‌ایم، محدود به کار نبوده و در کنار کار، از ایشان راه و رسم زندگی را نیز آموخته‌ایم. این از مهم‌ترین مواردی است که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی‌شود. بزرگی و بزرگ‌منشی نیز از دیگر مواردی است که من در طول این سال‌ها از همکاران پیشکسوتم آموخته‌ام.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: به خاطر داشته باشیم که چه چیزی را از این عزیزان تحویل گرفته‌ایم و چه چیزی را باید به نسل بعد تحویل بدهیم. هیچگونه کوتاهی و قصور از سمت ما در تحویل این تجربه به نسل بعد پذیرفته نیست، بلکه باید چیزی هم به آن بیافزاییم.

شایان ذکر است که در این مراسم، با اعطای هدایایی از مدیران بازنشسته (آقایان حسین ذیانک مدیر پیشین سازمان و روش‌ها، محمدحسین جوادی مدیر پیشین دفتر امور مشاوران و مطالعات اقتصادی، عباس شهریاری احمدی مدیر پیشین مشاوره و تامین منابع مالی و امور شرکت‌ها، سید حبیب میرقیداری مدیر پیشین توسعه سرمایه انسانی و نعمت‌الله جهانخانی رئیس پیشین اداره اطلاعات اعتباری) قدردانی شد.

نوشته شده در تاریخ : ۹۸/۰۴/۱۹
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


                   
آخرین اخبار
نمایشگاه عکس «محرم ایران زمین» در ایوان انتظار
مدیرعامل بانک ملی : از مدیران ریسک پذیر باید حمایت شود
دومین مرحله قرعه کشی طرح همراز باشگاه مشتریان بانک سینا برگزار شد
برندگان جایزه یک میلیارد ریالی چهل و یکمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سپه مشخص شدند
افتتاح باجه صدور بیمه نامه های زندگی بیمه آسیا در دفتر خدمات حوزه های علمیه تهران
خدمات ويژه بيمه سرمد به خانواده بانك صادرات
«استارتاپ لینکپ» زندگی آینده ما را متحول می‌کند
موکب بيمه آسياميزبان راهپيمايان اربعين حسيني
بیمه نوین برای سومین سال متوالی، رتبه یک توانگری را کسب کرد
آغاز طرح چکاپ همکاران بانک ایران زمین برای تشکیل پرونده سلامت
بیمه کوثر در خدمت زائران اربعین
نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران منتشر شد
قدردانی ستاد مرکزی راهیان نور کشور از بانک سپه
خدمات ویژه بانک ملی ایران برای روشندلان
تقدیر از مشتری وفادار و برنده جایزه طرح کیان بانک پارسیان در شعبه زابل
وصول ۶۰۰ میلیارد ریال از مطالبات بیمه رازی
اعلام برندگان جشنواره حساب‌‏هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوين
امضای تفاهم نامه همکاری بین ستاد نانو و بانک توسعه صادرات ایران
افتتاح صندوق امانات شعبه ولنجک بانک ایران زمین
۹۰درصد تخفیف در هزینه‌های اداری و بیمه‌گری در جشنواره بیمه عمر و سرمایه‌گذاری مهرگان سرمد
پیشرفت عملیات ساخت مدرسه توسط بانک‌پاسارگاد در استان خوزستان
لزوم مصون سازی نظام مالی و پولی کشور
تسهیلات ویژه بیمه کوثر برای عاشقان حسین(ع)
برندگان تابستان وین کارت مشخص شدند
شعب بانک صادرات ایران سود سهام «پاسا» را پرداخت می‌کنند
زائران اربعین بیش از یک میلیون پیام رایگان ارسال کردند
مدیرعامل جدید بانک سینا معرفی شد
طرح مهردانا برگرفته از ظرفیت های سهام عدالت است
شعب بانک صادرات ایران سود سهام «پاسا» را پرداخت می‌کنند
تنها بانک‌ها نمی توانند حلال مشکلات اقتصادی کشور باشند
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh