عملکرد مطلوب بانک پارسیان درحوزه بانکداری الکترونیک
تقدیر از برنده ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان بانک پارسیان در شعبه بلوار امام رضا(ع) مشهد

بانک و رسانه: مدیر روابط عمومی بانک پارسیان گفت: دارندگان دستگاه های کارتخوان متصل به حساب بانک پارسیان با حفظ یا افزایش موجوی می توانند در طرح های آتی بانک پارسیان شرکت و از مزایا و تسهیلات جدید این بانک استفاده کنند.

آیین تقدیر و اهدای جایزه برنده خوش شانس ۵۰۰ میلیون ریالی کمک هزینه خرید خودرو تولید داخلی طرح کیان بانک پارسیان سه شنبه ۲مهرماه در شعبه بلوارامام رضای(ع) مشهد مقدس برگزارشد.
بر اساس این گزارش در دومین مرحله طرح اهدای جایزه بانک پارسیان که با حضور مریم وحید نیا مدیر روابط عمومی بانک پارسیان، عابدینی رئیس حوزه مشهد، محمد مهدی نامدار مسئول شعبه بلوارامام رضا(ع) مشهد مقدس برگزار شد، جایز ه ۵۰۰ میلیون ریالی کمک هزینه خرید خودرو بانک پارسیان به برنده خوش شانس مهدی عرفانیان اهدا شد.
مدیر روابط عمومی بانک پارسیان در این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: مراسم قرعه کشی ۱۰ نفر از برندگان طرح کیان بانک پارسیان دوم شهریورماه برگزار شد و برندگان خوش شانس از شهرستان های اهواز،مشهد،خرم آباد ،زابل ساوه و ۵نفر از تهران هدایای خود را دریافت خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: طرح کیان پارسیان در راستای تشویق پذیرندگان دستگاه کارت خوان متصل به حساب پارسیان اجرا شده و هدف آن تشویق پذیرندگان به گشایش حساب و اهدای هدایا به افرادی که در این بانک حساب فعال دارند می باشد.
مدیر روابط عمومی بانک پارسیان تصریح کرد: دارندگان دستگاه های کارتخوان متصل به حساب بانک پارسیان با حفظ افزایش موجوی در طرح های آتی بانک پارسیان شرکت و از مزایا و تسهیلات جدید این بانک استفاده کنند.
وی با اشاره به این که مراسم اهدای جوایز هم زمان با ۲۶ شهریورماه سالروز تاسیس بانک پارسیان به برندگان اهدا می شود ، اظهار داشت: نخستین مرحله طرح کیان بانک پارسیان دوم بهمن ماه ۹۷ برگزار و برنده جایزه بزرگ ۳میلیاردی ریالی کمک هزینه خرید واحد مسکونی به خانم نخ فروش از مشهد تعلق گرفت و امیدواریم که مشهدی ها همیشه خوش شانس باشند.
وحیدنیا در پاسخ به این سوال که نحوه محاسبه امتیاز دهی طرح کیان بانک پارسیان چگونه است؟گفت: مبنای اعطای امتیاز هریک از پذیرندگان متناسب با حداقل مانده سپرده متصل به دستگاه کارتخوان، به صورت امتیاز روزانه بوده و مجموع امتیاز مشتریان در دوره زمانی طرح در قرعه کشی ملاک عمل بوده است.
وی با اشاره به این که برای پذیرندگانی که یک طرح فعال در باشگاه مشتریان بانک پارسیان دارند، محاسبه امتیاز با ضریب ۱۲۰ درصد لحاظ شده است، یادآور شد: تمامی مشتریانی که موفق به افزایش حداقل مانده روزانه سپرده متصل به دستگاه کارتخوان طی بازه زمانی اجرای طرح شدند ، در قرعه‌کشی بزرگ ، ۱۰ فقره کمک هزینه خرید خودرو تولید داخلی هر کدام به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال شرکت داده شدند.
از عملکرد بانک پارسیان رضایت دارم
برنده جایزه طرح کیان بانک پارسیان : تصمیم دارم با مبلغ جایزه خود یک کارگاه کوچک تولیدی پوشاک ایرانی تاسیس کرده و اشتغال زایی ایجاد کنم. لذا ضمن اطلاع از طرح های جدید بانک پارسیان، مبلغ جایزه خود را سپرده گذاری می کنم تا بتوانم از مزایا و تسهیلات این طرح برای راه اندازی کارگاه تولیدی خود بهره مند شوم.
در ادامه گفت و گوی ما با مهدی عرفانیان برنده خوش شانس جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان را می خوانید :
شغل و حرفه شما چیست؟
از ۱۱سالگی وارد بازارکار شدم در ابتدا شغل نیکان ما که مس گری بود را انتخاب کردم اما بعد از مدتی وارد حرفه کاشی کاری شدم و بعد از این نتوانستم در این حرفه به موفقیت دست یابم و به سراغ شغل فروشندگی پوشاک رفتم و هم اکنون د راین حرفه در خیابان طبرسی مشغول می باشم
آیا از کارت خوان بانک پارسیان به صورت مستمر استفاده می کنید؟
بله. من در کارم فقط از کارت خوان پارسیان به دلیل سرعت شتاب آن استفاده می کنم و هیچ کارت خوان دیگری ندارم چرا که حرفه ما ایجاب می کند به دلیل گستردگی و تنوع فروش و پرداخت ها از کارت خوان هایی استفاده کنیم که سرعت عمل و شتاب بیشتری دارد و بانک پارسیان در این زمینه موفق عمل کرده است و توانسته در حوزه بانکداری الکترونیک اعتماد سازی کند و من هم از عملکرد خوب بانک رضایت خاطر دارم.
چطور از برنده شدن جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی باخبر شدید؟
از طریق تماس تلفنی از روابط عمومی بانک پارسیان از برنده شدنم باخبر شدم که البته در وهله اول شوکه شدم و تصور کردم از طرف دوستان با من شوخی می کنند اما وقتی صحبت های آن طرف خط را گوش دادم به جدی بودن کار اطمینان حاصل کردم و روز بعد وقتی به شعبه مراجعه کردم رییس شعبه آقای نامدار خبر را تایید کرد و تبریک گفت و آن لحظه برق شادی چنان بر رخسارمن نشست که هیچ گاه فراموش نخواهم کرد .امیدوارم این شادمانی برای همه شهروندان اتفاق بیافتد
آیا دوست دارید بار دیگر برنده خوش شانس بانک پارسیان باشید ؟
البته من یک بار دیگر در دومین سالی که حساب در بانک پارسیان باز کردم برنده ۵۰۰ هزار تومان شدم و خوشحال خواهم شد این روند همچنان تدوام داشته باشد اما تصور می کنم اگر شهروندی دیگر در طرح های بعدی برنده باشد طعم شادی بیشتر توزیع می شود
پیشنهادی برای تغییر در اهدای جوایز دارید؟
فکر می کنم اگر بانک پارسیان به جای اهدای جوایز نقدی یک حساب بانکی دائم العمر باز کند و فرد برنده را بیمه کند به مراتب بهتر از اهدای جوایز باشد و این جذابیت بیشتری برای جذب و تشویق پذیرندگان برای باز کردن حساب در بانک پارسیان خواهد داشت.
چطور با طرح کیان بانک پارسیان آشنا شدید؟
من با راهنمایی دوستان و آشنایان به این بانک معرفی شدم و از طریق رییس شعبه با طرح کیان بانک پارسیان آشنا شدم. بنابراین تلاش کردم برای برنده شدن در این طرح از کارت خوان متصل به حساب این بانک بیشتر استفاده کنم.
از خدمات دهی بانک پارسیان رضایت دارید و چه توصیه به افرادی هستیم که تمایل دارند در بانک پارسیان حساب داشته باشند؟
مایه خوشحالی و مسرت است که به این بانک اعتماد کردم و اکنون برنده خوش شانس جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی کمک هزینه خرید خودرو این بانک هستم، پیشنهاد می کنم سایر مردم با سپرده گذاری در بانک پارسیان از خدمات و مزایای ارزنده این بانک بهره مند شوند. بانک پارسیان نشان داده است که می توان به اهداف و برنامه های آن اعتماد کرد. توصیه می کنم به همه شهروندان و خانواده ها به دلیل ضریب بالای اعتماد این بانک همین الان برای سپرده گذاری در این بانک عجله کنند تا هر روز با افزایش تراکنش و فعال کردن حساب خود از دیگر جوایز و هدایای ارزشمند این بانک بهره مند شوند.
با این پول تصمیم دارید چه کاری انجام دهید؟
در ابتدا تصمیم گرفته بودم یک خودرو برای خودم تهیه کنم اما با توجه به بررسی ها و مشورت هایی که انجام دادم تصمیم خود را تغییر داده و بنا دارم با همکاری برخی از آشنایان یک کارگاه کوچک تولیدی پوشاک ایرانی تاسیس کنم تا هم اشتغال زایی کرده باشم و هم از سود آن برای امور شخصی استفاده کنم.

نوشته شده در تاریخ : ۹۸/۰۷/۰۶
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


                   
آخرین اخبار
الزام اخذ شناسه برخط شهاب برای مشتریان حقوقی بانک ملی ایران
انتشار یکصد و چهل و یکمین شماره نشریه عصر دانایی
چک‌‏هاي واگذار شده خود را در “همراه نوين” دنبال کنيد
تراز درآمدی «وبصادر» مثبت شد
بازدید سرپرست معاونت اعتبارات از شرکت داروسازی نصر
چشم انداز ۱۴۰۴ کشور مبنای جهت گیری نظام بانکی است
فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار در شعب بانک سینا
آغاز مرحله‌ داوری آثار در جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک پاسارگاد
راه‌اندازی گشت خسارت سیار، ویژه زوار اربعین
تاکنون به حدود ۶۳۰۰ زائر اربعین خدمات‌رسانی کرده‌ایم
رونق تولید و شفافیت معاملات تجاری با سامانه سککوک
بانک ملت همیشه در حوزه ریسک، پیشتاز نظام بانکی کشور بوده است
برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی در غرب کشور با حمایت بانک شهر
رایزنی مدیرعامل بانک ملت با سرکنسول ایران در نجف
پرداخت بیش از ۴۵ میلیارد تومان خسارت به زائرین کربلا
ابتکار تازه بانک پاسارگاد در ارائه کارت های هدیه
ثبت نشان تجاری بانک کارآفرین در سیستم بین‌المللی مادرید
بانک صادرات ایران سه هزار و ۴۵۵ فقره وام قرض‌الحسنه مشاغل خانگی پرداخت کرد
بیمه رازی با مرکز آموزش بازرگانی تفاهم نامه همکاری امضاء کرد
نگاهی به عملکرد بانک توسعه صادرات در آستانه ۲۹ مهرماه روزملی صادرات
تلاش های بانک قرض الحسنه مهرایران برای توسعه خدمات بانکداری الکترونيک
ادامه ارائه خدمات نوین بانکی به زوار اربعین حسینی
رشد ۲۹ و ۲۲ درصدی حجم و ارزش معاملات بورس کالای ایران
ادامه مسیر «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می درخشد» با «اعتماد می ماند»
تشریح برنامه های بانک سینا برای افزایش سهم بازار و ارتقاء جایگاه
تلاش بانک مرکزی بر رونق صادرات غیر نفتی است
نمایشگاه عکس «محرم ایران زمین» در ایوان انتظار
مدیرعامل بانک ملی : از مدیران ریسک پذیر باید حمایت شود
دومین مرحله قرعه کشی طرح همراز باشگاه مشتریان بانک سینا برگزار شد
برندگان جایزه یک میلیارد ریالی چهل و یکمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سپه مشخص شدند
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh