حمایت از اشتغال و واحدهای تولیدی در سال جهش تولید تداوم می یابد

بانک و رسانه : رئیس گروه مالی گردشگری اعلام کرد: حفظ اشتغال، تاکید بر تعدیل نشدن نیرو و همچنین حفظ و توسعه واحدهای موجود از اهم برنامه ها در سال جهش تولید است.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، مهدی جهانگیری در حاشیه بازدید از مجتمع فولاد صنعت بناب و در نشست مشترک مدیران گروه مالی گردشگری و مجتمع فولاد صنعت بناب افزود: افزایش تولید، استفاده حداکثری و بهینه از نیروی کار ماهر، ایجاد طرح های توسعه براساس هدفگذاری های انجام شده در هلدینگ ماهان در دستور کار قرار می گیرد.
وی با اشاره به جایگاه مهم این مجتمع، بزرگترین نقطه قوت این شرکت را نیروی جوان، تحصیلکرده و متخصص دانست و تصریح کرد: با وجود پتانسیل موجود در این مجتمع اعم از فولادسازی و نورد، این مجموعه یکی از واحدهای تولیدی و تاثیرگذار در اقتصاد و اشتغال کشور و منطقه است.
جهانگیری ادامه داد : در شرایطی که تحریم ها شرایط نامناسبی را بر تولید و صنعت کشور تحمیل کرده بود، گروه مالی گردشگری مانع تعطیلی و خاموش شدن چراغ این مجموعه فولادی شد و به عبارت دیگر برای حفظ اشتغال و اقتصاد پویا در منطقه و کشور گام برداشت.
وی درباره حمایت همه جانبه گروه مالی گردشگری از مجتمع فولاد بناب گفت : همراهی، همگامی و حمایت از مردم منطقه و این واحد تولیدی برای حفظ اشتغال و جلوگیری از تعطیلی این واحد به صورت کامل از گذشته در دستور کار بوده و اکنون نیز از مدیریت مجموعه برای رشد و توسعه آن حمایت خواهد شد.
جهانگیری با اشاره به رشد صنعت فولاد کشور و ایجاد رقابت بین شرکت های فولادی گفت: در حال حاضر شرکت های فولادی پویا، فعال و موفق عمل می کنند لذا مجتمع فولاد صنعت بناب نیز در راستای سیاست گذاری های انجام شده باید عمل کند و حضور پررنگی را دربین شرکت های تولید کننده فولاد داشته باشد.
رئیس گروه مالی گردشگری ورود در فرابورس را نیز یکی دیگر از اهداف و برنامه های مهم ذکر کرد و از آمادگی و ایجاد شرایط لازم برای ورود مجموعه فولاد بناب به بورس خبر داد.
جهانگیری اظهار امیدواری کرد که با توجه به حمایت جدی گروه مالی گردشگری و پشتیبانی بانک گردشگری و همت و تلاش شبانه روزی نیروهای شرکت بتوانیم در بورس، صادرات، تولید و همچنین تامین مواد اولیه و اصلاح فرآیندها موفق عمل کنیم.
خامی : مجتمع فولاد بناب توان تولید چندبرابری دارد
مدیرعامل بانک گردشگری نیز در این نشست گفت: این بانک در زمینه اشتغال و حمایت از واحدهای تولیدی پررنگ ظاهر شده و حمایت ها در سال جهش تولید نیز تداوم خواهد داشت.
مرتضی خامی افزود: مجتمع فولاد صنعت بناب به تبع برخورداری از حمایت زنجیره تولید و تامین مواد اولیه از جمله آهن اسفنجی در کنار رقبا مزیت هایی دارد که می تواند توان تولیدی این واحد را چند برابر کند.
وی با اشاره به پشتیبانی های انجام گرفته از مجتمع فولاد صنعت بناب تصریح کرد: این مجتمع همچنین می تواند با تکیه بر نیروهای مجرب، تحصیلکرده و توانمند، رشدهای خوبی را تجربه کند.
مدیرعامل گسترش صنایع و معادن ماهان نیز در این بازدید و نشست به برنامه ریزی انجام شده برای افزایش تولید در سال جاری اشاره کرد و گفت : هدف این مجتمع در سال جهش تولید، برنامه ریزی برای رسیدن به ۸۰۰ هزار تن محصول است ضمن اینکه در صادرات نیز افزایش چشمگیری را خواهیم داشت.
صادق جاهد خطیبی با اشاره زنجیره تولید این هلدینگ افزود: با برخورداری از زنجیره کامل تولید اعم از معدن۵ گل گهر، شرکت احیاء استیل بافت، مجتمع فولاد صنعت بناب برای تامین مواد اولیه مورد نیاز مشکلی نخواهد داشت.
بابک علیزاد شهیر مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب نیز در این نشست با اشاره به توانمندی هلدینگ و زنجیره فولادی موجود تصریح کرد: با اقدامات انجام شده و بهره مندی از نیروی انسانی متعهد و تحصیلکرده و همچنین حمایت ریاست گروه مالی گردشگری به اهداف پیش بینی شده در جهت رشد و جهش تولید دست خواهیم یافت.
سیدبهاء الدین هاشمی رئیس هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب نیز به ظرفیت های موجود شرکت اشاره کرد و گفت: این مجتمع در تراز ملی فعالیت می کند و با پشتوانه گروه مالی گردشگری و برخورداری از نیروی توانمند، جوان و متخصص می تواند آینده موفقی در کشور داشته باشد.

نوشته شده در تاریخ : ۹۹/۰۳/۲۴
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


آخرین اخبار
طرح ویژه بیمه آرمان برای شناورها
مبلغ وام قرض الحسنه طرح پردیس بانک سینا افزایش یافت
بانک ملی ایران به فکر سلامتی شماست
بانک پاسارگاد برای مقابله با کرونا سنگ تمام گذاشت
دو مجمع سالانه و فوق‌العاده بانک کارآفرین برگزار می شود
بازدید میدانی از ساختگاه پروژه “مرکز تجارت بین المللی بنکداران موادغذایی محصولات دخانیات ایران
گردهمایی مسئولان حراست بانک های غیردولتی به میزبانی بانک گردشگری برگزار شد
مجمع عمومی و فوق‌العاده وبصادر آنلاین برگزار می‌شود
تودیع و تکریم رسول ساجدی در بیمه میهن
بهره برداری از ۲۹ پروژه سازمان تامین اجتماعی در ۱۱ استان کشور با اعتبار ۴۳ میلیارد تومان
میزگرد زنده بررسی وضعیت حال و آینده نظام بانکی و شبکه پرداخت
تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بیمه‌ کوثر
برپایی جلسه مشاوران و مدیران حوزه مجلس وزارت اقتصاد به میزبانی بانک ملت
برگزاری جلسه ارزیابی عملکرد معاونت های بازاریابی و فروش و بیمه های اشخاص و درمان بیمه
هدف بانک سینا ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتری است
قدردانی استاندار کردستان از عملکرد بانک کشاورزی
راه اندازی سامانه نوین بانکداری متمرکز بانک سپه از بیستم تیر
راه اندازی نسخه همراه بانک پارسیان برای گوشی های قدیمی
توفیق عملکردی بانک سینا در حوزه بانکداری دیجیتالی
تقدیر استاندار سیستان و بلوچستان از بانک مهر ایران
دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده بانک پاسارگاد
برگزاری سمینار آموزشی تحول دیجیتال ویژه مدیران بانک سینا
انتشار شماره جدید نشریه عصردانایی
تست کرونا برای تمام کارکنان گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری انجام شد
برگزاری دوره آموزش مجازی فنی و بازاریابی در بیمه آرمان
«سککوک» تحولی شگرف در بخش اعتباری سیستم بانکداری کشور ایجاد می کند
ساختمان جدید شعبه بلوار سجاد بانک کارآفرین در شهر مشهد افتتاح شد
جای خالی بازار آتی سکه برای جذب نقدینگی سرگردان
انتصاب جدید در بانک آینده
جایزه مسئولیت اجتماعی به بیمه کوثر اهدا شد
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh