در ديدار با استاندار اصفهان و بازديد از صنايع اين استان مطرح شد؛
حمایت از رونق تولید، رسالت اصلی بانک صنعت و معدن در سال ۹۸

بانک و رسانه : حسين مهري مدیرعامل بانک صنعت و معدن با تأكيد بر لزوم تأمین مالی صنایع و حمایت از تولیدكنندگان بيان داشت: براي تحقق رونق توليد كه شعار سال ۹۸ و رسالت اصلي این بانك است با تمام توان در كنار صنعتگران خواهيم بود.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، حسين مهري رييس هيأت مديره و مدیرعامل اين بانک كه امروز چهارشنبه به استان اصفهان سفر كرده است، در جمع كاركنان شعبه كاشان حضور پيدا كرد و ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه با اشاره به سیاست بانک در حمایت از صنایع و تولیدات داخلی گفت: تأمین مالی واحدهاي توليدي، رسالت مهمی است که در سال جاري كه از سوي مقام معظم رهبري سال “رونق توليد” نام گرفته است، باید مورد توجه وي‍ژه قرار گيرد و لازم است در كنار اين موضوع با بررسي صحیح و دقیق طرح هاي توجيهي و اهليت متقاضيان از انحراف منابع و تبدیل آن به مطالبات معوق جلوگیری کرده و با هدف گذاری درست، منابع را در جهت حمایت از صنایع استان های سراسر کشور به کار ببنديم.
وي با تقدیر از تلاش های مؤثر کارکنان، با اشاره به اهميت افزایش اختيارات شعب و سرپرستي ها عنوان داشت: اقدامات خوبي در شعب اين بانك انجام شده و ما در استان اصفهان كه يكي از قطب هاي صنعتي كشور است، طرح هاي بسيار بزرگي را تأمين مالي كرده و به سرانجام رسانده ايم.
مهري همچنان بر لزوم كاهش مطالبات معوق تأكيد كرد و اظهار داشت: وصول مطالبات امكان دسترسی بیشتر به منابع به منظور تأمین نیاز واحدهای اقتصادی و ایجاد رونق نسبی در بخش های مختلف صنعت را فراهم خواهد كرد.
وي تصريح كرد: مشتريان سرمایه اصلی بانک هستند و تمام تلاش ما اين است كه در كمترين زمان ممكن به حصول بيشترين نتايج برسيم و با ارتقاي توان كارشناسي نيروهاي صف و بهبود فرآيندهاي كاري و سيستم هاي بانكي خود در مورد واحدهاي توليدي عارضه يابي كرده و در بازه زماني كوتاه مدت مشكلات آنان را مرتفع سازيم.

ديدار با استاندار و مديران استاني
حسين مهري در ادامه اين سفر در محل استانداري اصفهان با استاندار و مديران استاني ديدار كرد و افزود: یکی از مهم ترین سیاست ها و برنامه های بانک صنعت و معدن در مقطع کنونی، اعطاي تسهيلات سرمايه در گردش به واحدهاي توليدي استان است تا بتوانند سطح توليد خود را حفظ كنند و براي تأمين مواد اوليه و تهيه تجهيزات مشكل نقدينگي نداشته باشند و در مرحله بعد تأمين مالي واحدهايي كه پيشرفت فيزيكي بالايي دارند در دستور كار قرار دارد.
مديرعامل بانک صنعت و معدن همچنین اظهارداشت: از ابتدای دولت تدبیر و امید ۵۷ طرح بزرگ، با اعتباری بالغ بر ۲۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال شامل ۸۳ میلیون یورو و ۱۲۴ میلیون دلار و ۷۶۰ میلیارد ریال تامین مالی شده و همچنین ۹ هزار ميليارد ريال نیز تسهيلات به ۹۰ واحد صنعتی از سوي شعب استان اصفهان تامین مالی شده است.
وی خاطر نشان کرد: در راستای ايجاد اشتغال پایدار و تسريع رونق توليد و خروج از رکود اقتصادي، در نظر داريم از طریق كاهش زمان اعطاي تسهيلات در حفظ توليد و اشتغال موجود و تخصيص به موقع منابع اقدام كنيم تا شاهد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و بهبود وضعيت واحدهايي باشيم كه به دليل نوسانات نرخ ارز و تحريم هاي اقتصادي دچار مشكل شده اند.
مهری در ادامه افزود: بانک صنعت و معدن از طرح های توسعه ای که دارای اشتغال و ارزش افزوده بالا هستند حمایت خواهد کرد.
عباس رضایی استاندار اصفهان نيز بيان داشت: برای رونق و توسعه واحدهای تولیدی و حفظ اشتغال باید با همکاری مدیران عامل بانک ها در جهت هم افزایی بیشتر گام برداریم و با دید مثبت مدیرعامل بانک صنعت و معدن امیدواریم که بتوانیم در جهت توسعه اشتغال قدم برداریم.
وی با بیان اینکه واحدهای تولیدی نیازمند تسهیلات و سرمایه گذاری هستند تا بتوانند به اهداف خود در رونق تولید دست یابند، افزود: لازم است که مدیران ارشد بانكي و مسؤلان استاني با صنعتگران و صاحبان کارخانه ها دیدار داشته باشد و از نزدیک با مشکلات آن ها آشنا شوند تا اقدامات لازم در جهت رفع مشکلات صورت گیرد.
رييس هيأت مديره بانك به اتفاق هيأت همراه در ادامه اين سفر از شركت رسول اصفهان كه در زمينه توليد انواع فرش ماشينى، انواع نخ اكريليك، بى سى اف و پلى استر فعاليت دارد بازديد كرد و از نزديك در جريان فرآيند كار و وضعيت اين واحد توليدي قرار گرفت.
همچنين بازديد از شركت هاي چدن سازان كه در صنعت ریختگری و توليد انواع غلتك هاي فوق سنگين فعال است و شركت صنايع شيميايي ايران كه از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آلکیل‌ بنزن خطی (LAB)، آلکیلات سنگین (HAB) و نرمال پارافین در منطقه خاورمیانه می‌باشد و نيز طرح هاي گروه صنعتي انتخاب و شركت تعاوني فولاد كوير و شركت فراب كوير از ديگر برنامه هاي مديرعامل اين بانك در سفر به استان اصفهان است.

نوشته شده در تاریخ : ۹۸/۰۱/۲۲
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


                       
آخرین اخبار
بانک صادرات ایران املاک مازاد خود را به ارزش ۵ هزار و ۶۷۷ میلیارد ریال فروخت
خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی به سیل زدگان تا عادی شدن شرایط کار و زندگی بیمه شدگان تداوم دارد
حضور گسترده بیمه آرمان در کنگره ملی رادیولوژی ایران
با مشارکت بانک قرض الحسنه مهرایران و بنیاد برکت کلید خورد
تنوع محصولات بانک سینا برای مشتریان حقوقی
برگزاری اولین نشست خبری مدیرعامل بورس تهران در سال ۹۸
بیمه پارسیان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانك و بیمه حضوری فعال دارد
برندگان رقابت‌هاي ليگ نوين مشخص شدند
حمایت بیمه رازی از رالی دوستی هند و روسیه در ایران
نرخ حق‌الوکاله بانک شهر در سال ۹۸ اعلام شد
بازدید رئیس کل بیمه مرکزی از غرفه بیمه دانا در نمایشگاه فاینکس ۲۰۱۹ 
بررسی عملکرد شعب بانک ایران زمین در ۳ استان
«نقدینگی» و درس همبستگی مردمی در سیل
اولویت تخصیص ارز برای تامین مواد اولیه
حضور فعال بانک صادرات ایران در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه «فاینکس ٢٠١۹»
ارایه محصولات و خدمات متمایز و ویژه بانک پارسیان در فاینکس ۲۰۱۹
انتصاب در بیمه آرمان
حضور بانک ملی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
ارائه تسهیلات ویژه بانک شهر به دانشجویان و اساتید در نمایشگاه کتاب پایتخت
بانک گردشگری حامی جشنواره تئاتر کشور شد
مشارک فعال کارکنان بیمه پارسیان در کمپین کمک های نقدی به هموطنان سیل زده
انعقاد تفاهمنامه میان بانک ملت و سازمان منطقه آزاد کیش
نسخ قدیمی همراه بانک ملی از نیمه اردیبهشت ماه غیرفعال می شوند
برگزاری همایش روسای شعب استان گیلان بانک ایران زمین
برنامه های بورس کالای ایران در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
٦٠٠٠ میلیارد ریال اعتبار ویژه بانک آینده برای مناطق سیل زده
امکان مشارکت در پویش ملی کمک به هموطنان سیل زده با ملی فاند بانک ملی ایران
حضور بانک ملت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
حضور فعال و گسترده بیمه ایران در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه
حضور فعال بیمه دانا در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh