مجامع فصلی مناطق چهار، دو و شش بیمه آسیا برگزار شد

بانک و رسانه : مجامع فصلی منطقه چهار، منطقه دو و منطقه شش بیمه آسیا با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران، سرپرستان این مناطق ، روسای استان ها و شعب تابعه برگزار شد.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در سخنانی در مجمع فصلی سرپرستی منطقه چهار (استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی) بر فروش ترکیبی بیمه­ ها ، احیا و گسترش بیمه های عمر و پس انداز ، تشکیل شاخه ای از مجتمع تخصصی بیمه های زندگی در منطقه ، نظارت بیشتر بر فعالیت شبکه فروش ودقت در جذب نمایندگان تاکید کرد.
در این نشست، حسن اکبری، سرپرست منطقه چهار بیمه آسیا و روسای استان­ های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی و شعبه های تربت حیدریه، رضا شهر، سبزوار و قوچان به ارائه گزارشی از آمار و عملکرد حوزه خود و چالش ­های پیش روی شرکت پرداختند و درخواست ­ها و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.
مدیر عامل بیمه آسیا در مجمع فصلی منطقه دو (استان های اصفهان ، چهارمحال وبختیاری ، یزد) نیز در بیاناتی،آگاهی از چالش ­ها و دغدغه های شرکت توسط بخش ­های صف و ستاد و ایجاد هماهنگی بیش از پیش بین آنها را از جمله مزایای برگزاری اینگونه مجامع ذکر کرد و افزود: ارزیابی صورت­ های مالی شرکت، نمایانگر عملکرد مطلوب بیمه ­آسیا است.
در این نشست بهروز ناظمی، عضو هیأت مدیره و معاون امور استان­ها و شبکه فروش بیمه آسیا ، ضمن تأکید بر توسعه بیمه­های خرد و زندگی به مواردی همچون جذب پورتفوی ­های کم ریسک، کنترل ریسک ­های پر ریسک، بهبود فضای کسب و کار برای بیمه­ گر و بیمه­ گذار، ایجاد هماهنگی بین واحدهای صف و ستاد و تفویض اختیارات در استان­ها و شعب اشاره کرد.
مهدی شریفی، عضو هیأت مدیره و معاون بیمه ­های اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا نیز بر ایجاد تغییر در راستای سودآوری و تولید پورتفوی بیشتر تأکید کرد.
همچنین در مجمع فصلی منطقه شش بیمه آسیا (استان های مازندران ، گلستان و سمنان) مدیرعامل ضمن تشکر از تلاش و همکاری مسئولین منطقه شش بیمه ­آسیا در راستای امدادرسانی به سیل ­زدگان، بر اهمیت و بررسی عملکرد سه رشته بیمه ای ثالث، درمان و مسئولیت در این منطقه تأکید کرد.
بررسی و تجزیه و تحلیل بیمه ­های شخص ثالث، توجه به تعداد بیمه­ های صادره در کنار رقم حق بیمه آنها، جدی گرفتن کنترل و نظارت، حضور به موقع در صحنه به منظور پیشگیری از تقلب، بررسی شرایط و مشکلات جوی منطقه، ایجاد تعامل و ارتباط نزدیک تر شعب با مسئولین منطقه، توسعه بیمه­ های زندگی، بررسی پرونده­ های حقوقی توسط سرپرست منطقه، تفویض اختیار، تشکیل شورای خسارت، ارسال صورت جلسات به مرکز، رصد نمایندگان، تدوین برنامه های سرپرستی و بررسی و اجرای برنامه های هر فصل در همان فصل از جمله رهنمودهای مدیرعامل بیمه آسیا در نشست سرپرستی منطقه شش بود.
بهروز ناظمی، عضو هیأت مدیره و معاون امور استان ها و شبکه فروش بیمه آسیا ، در سخنانی بر افزایش اختیارات نمایندگان، راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری شبکه فروش بیمه­ های عمر و پس ­انداز، طراحی، پیشنهاد و ارائه بیمه­ نامه های جدید توسط شبکه فروش و جدی گرفتن بیمه های خرد تأکید کرد.
مهدی شریفی، عضو هیأت مدیره و معاون بیمه های اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا نیز با تأکید بر استفاده بهینه از حضور و کسب تجربه در مجامع مناطق، خواستار بررسی چالش­ های شبکه فروش، استفاده از امکانات شرکت با توجه به گستردگی مناطق، نشاط بیشتر کارکنان، توجه و تلاش بیشتر در رشته بیمه های مسئولیت، ارائه بیمه­ های عمر و حوادث در کنار دیگر رشته های بیمه ای به خصوص بیمه های عمر و پس انداز و … شد.
غلامرضا سرلک، معاون فنی بیمه­ های اموال بیمه آسیا در این نشست، بررسی آمار و عملکرد شعب را از جمله نتایج حاصل از این نشست ها اعلام کرد و به مواردی همچون بررسی سابقه بیمه گذار به منظور ارائه پوشش ها، تجزیه و تحلیل نقاط حادثه خیز منطقه، کنترل ریسک، گسترش شبکه فروش در منطقه و تلاش در راستای بالا بردن عملکرد منطقه بیش از پیش اشاره کرد.
در این مجمع مسلم سهرابی، معاون سرپرست منطقه شش بیمه آسیا به ارائه گزارشی از آمار و عملکرد سرپرستی پرداخت.

نوشته شده در تاریخ : ۹۸/۰۴/۲۰
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


                   
آخرین اخبار
بیمه زندگی خاورمیانه ۸۰ ریال سود تقسیم کرد
پیام تسلیت مدیرعامل بانک سپه به مناسبت درگذشت مدیرعامل پیشین این بانک
زمان قرعه کشی حساب های بانک سینا اعلام شد
بازديد مديرعامل بانك صنعت و معدن از نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید»
بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین از شرکت های تولیدی دارو و کشت و صنعت استان
تكذيب نرخ از پیش تعیین شده ارز در بازار متشكل ارزی
صورت‌های مالی بیمه دانا تصویب شد
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از نمایشگاه الکامپ بازدید کرد
بیمه کوثر با ارزش هر سهم ۶۵۸۳ریال وارد مجمع می‌شود
افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن بانک ملی
قدردانی رئیس سازمان فرهنگی هنری از حمایت بانک شهر
رشد حجم و ارزش معاملات در بورس کالای ایران
برگزاری مجمع عمومی بیمه زندگی خاورمیانه با حضور ۷۳/۴۴ درصد سهامداران
بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شعب خیابان مرجان، طالقانی شرقی و سعدی جنوبی
آغاز فعالیت شعبه جایگزین شعبه میدان حسن‌آباد بانک صادرات
بیمه سرمد در جبران خسارات آتش‌سوزی میدان حسن آباد پیش قدم شد
سهم دینی: شعب به رابطه تعادلی منابع و مصارف توجه کنند
ارائه تازه ترین دستاوردهای بیمه سامان در الکامپ ۹۸
حضور فعال بیمه مرکزی در نمایشگاه الکامپ
در مجمع عمومی عادی بیمه نوین، سهامداران به سود رسیدند
حضور فعال سامانتل در الکامپ ۹۸
۲۰۰ هزار نفر از تسهیلات مالی طرح مهر دانا بهره‌مند شدند
فرماندهان تابعه بسیج وزارت اقتصاد، مهمان بیمه دانا
بانک تجارت به شرکت‌های دانش‌بنیان وام می دهد
بانک شهر حامی جشنواره فیلم شهر
حضور فعال بانک ملت در الکامپ
روابط عمومی بانک ملی تندیس زرین سرآمدی گرفت
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا برگزار شد
مهمترین اقدامات بانک صادرات در سال ۹۷
جهش سود موسسه اعتباری ملل در ٣ ماهه
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh