واحدهای بانک توسعه تعاون با افزایش کارایی، بستر موردنیاز را برای عملیات توسعه‌ای فراهم می‌کنند

بانک و رسانه: حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: واحدهای بانک توسعه تعاون با افزایش کارایی، بستر موردنیاز برای عملیات توسعه‌ای فراهم می‌کنند.

حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون که هم‌زمان با سفر هیات دولت به اردبیل در این استان حضور یافته است ضمن بازدید از شعبه مرکزی و امام خمینی اردبیل اظهار داشت: عملکرد حرفه‌ای ۴۵۰ واحد بانک توسعه تعاون اعم از شعب و باجه‌ها به‌مثابه واحدهایی کارآمد، مستلزم رعایت اصول بهره‌وری و کارآمدی می‌باشد و این واحدها با کاهش هزینه تمام‌شده در فرآیندها و مکانیزم‌های بانکداری، فضا را برای عملیات توسعه‌ای فراهم می‌نمایند.

وی با اشاره به لزوم تحقق کامل برنامه ابلاغی تسهیلات اشتغال پایدار و روستایی در کلیه واحدهای سراسر کشور تأکید کرد: کلیه همکاران در همراهی با ارکان اعتباری بانک شرایطی را مهیا سازند که پرونده‌های مربوط به طرح‌های اشتغال‌زایی با سرعت و کیفیت مناسب، مراحل بررسی و تصویب را طی نموده و طرح‌های واجد شرایط برای ایجاد رونق اقتصادی به مرحله اجرا درآیند.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: عملکرد ستودنی همکاران صف و ستاد بانک در اجرای شایسته طرح‌های ملی و تکالیف قانونی، موجب جلب اعتماد کارگزاران و سیاست‌گذاران به بانک شده است و به همین سبب، میزان عاملیت بانک در همکاری با دستگاه‌های اجرایی در حال افزایش است.

مهدیان ضمن بررسی آمار و عملکرد شعب مرکزی و امام خمینی اردبیل به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات، ضمانت‌نامه‌ها و سایر آمارهای مربوطه، با مسئولان و کارکنان این شعبه به گفتگو نشست و در جریان فعالیت آنها قرار گرفت. وی افزود: استان اردبیل در زمینه گردشگری پتانسیل بالایی دارد و امضای تفاهم‌نامه بانک با سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زمینه توسعه فعالیت‌های استان در حوزه گردشگری را فراهم می‌کند. مهدیان در همین رابطه تصریح کرد: در حمایت از حوزه گردشگری برنامه‌های حمایتی خوبی مصوب شده که تعاونی‌ها می‌توانند با دریافت این تسهیلات برای ایجاد اشتغال اقدام کنند و رسالت و هدف اصلی ما در بانک توسعه تعاون کمک به تعاونی‌ها و حمایت از فعالیت‌های این شرکت‌ها می‌باشد و در این مسیر تمام تلاش و همت خود را به کار خواهیم گرفت.

مهدیان تلاش همکاران برای تجهیز مناسب منابع را الزامی دانست و افزود: منابع بانکی لازم است در مسیر مناسب بکار گرفته شود و نسبت مصارف به منابع بایستی مطابق استاندارد نظام بانکی تنظیم شود و در همین زمینه بازاریابی و جذب پرونده‌های بزرگ اعتباری برای رشد و شکوفایی بانکی و کمک به واحدهای تعاونی و تولیدی بسیار مهم تلقی می‌شود.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون خطاب به همکاران استان افزود: فعالیت بانکداری حائز ویژگی گروهی و تیمی می‌باشد و با راهبری صحیح همکاران و انسجام در پیشبرد امور، کلیه واحدهای استانی قابلیت ارتقاء درجه را پیدا می‌نمایند.

مهدیان در ادامه سفر یک‌روزه خود در بازدید از باجه بعثت اردبیل ضمن بررسی وضعیت عملکردی باجه بعثت گفت: باجه‌ها تمام تلاش خود را جهت ارتقاء درجه به شعبه را انجام دهند و باجه‌هایی که عملکرد بهتری داشته باشند، پس از اخذ مجوزهای قانونی با تکمیل چارت سازمانی به شعبه ارتقاء خواهند یافت.

وی از ایجاد زیرساخت موردنیاز برای تفکیک آمار و عملکرد باجه‌ها از شعب تابعه خبر داد و افزود: این ویژگی امکان ارزیابی صحیح‌تر و دقیق‌تر عملکرد باجه‌ها و برنامه‌ریزی برای تبدیل آنها به شعبه را فراهم می‌آورد.

در این دیدارها عادل کریمی سرپرست مدیریت شعب استان اردبیل، حافظی رئیس شعبه مرکزی اردبیل، لطیفی رئیس شعبه امام خمینی اردبیل و حسن پور رئیس باجه بعثت اردبیل توضیحاتی در خصوص عملکرد تخصصی استان و برنامه‌های پیشرو ارائه دادند.

نوشته شده در تاریخ : ۹۸/۱۰/۱۲
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


 
آخرین اخبار
تایید صلاحیت موسی رضایی به عنوان عضو جدید هیات مدیره بیمه دانا
رفع مشکل دسترسی به سامانه همراه بانک سینا در نسخه ios
موبایلت جایگزین سامانک می‌شود
موضوع امنیت یکی از شاخص های مهم اعتماد مشتری به بانک است
وام ۱۰ میلیونی بانک سپه به سیل زدگان
وصول مطالبات، مهمترین عامل تجدید منابع مورد نیاز برای رونق تولید
آموزش و سرگرمی همزمان با «هُپ» بانک ملی ایران
اعطای جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت به بانک دی
فرآیند فعالسازی رمز پویا بانک توسعه صادرات
بیمه‌آسیا به مسافرین خارج از کشور، ۲۰ درصد تخفیف می‌دهد
شعبه قزوین بیمه دانا هزار میلیاردی شد
حضور بیمه نوین در دومین نمایشگاه الکامپ کرج
امضای تفاهم نامه بین بانک صنعت و معدن و سایپا
هم اندیشی مدیران بانک ملی برای تسریع امور اعتباری مشتریان
رونمایی از سامانه خدمات برخط بیمه کوثر
رشد چشمگیر منابع مهر ایران در سه سال گذشته
خدمات ارزی بانک ملی ایران، تمام قد در اختیار فعالان اقتصادی
به ازای هرشعبه بانک گردشگری، یک مدرسه می سازیم
مدیرعامل بیمه سرمد، عضو کمیسیون فناوری اطلاعات سندیکای بیمه‌گران شد
تخصص گرایی در نقش های سازمانی یک ضرورت است
مدیرعامل بیمه میهن عضو کمیسیون مالی سندیکای بیمه گران شد
بیمه آسیا برای بیست و دو سال متوالی، رتبه برتر را کسب کرد
راه اندازی سرویس تلفن بانک موسسه ملل
آغاز بخشودگی صد درصدی جرایم بیمه ای
برنامه های بانک سینا برای ایجاد ارزش افزوده و رضایتمندی مشتریان
کاهش هزینه‌های مالی تولیدکنندگان با استفاده از ظرفیت‌های طرح «طراوت»
یک هزار و ۲۰۰ بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط از بانک ملی ایران وام گرفتند
ارتقای سطح فرهنگی جامعه با مشارکت بانک شهر در برگزاری نمایشگاه های کتاب
بانک ملت سودآورترین بانک کشور شناخته شد
مدیرعامل بیمه رازی رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات سندیکا شد
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh