مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد:
پرداخت ۳ هزارو ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در چهار ماه گذشته

بانک و رسانه : دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: در چهار ماه نخست سال جاري ۳ هزارو ۷۰۰ ميليارد تومان تسهيلات قرض الحسنه به ۳۱۰ هزار نفر از متقاضيان در سراسر کشور توسط اين بانك پرداخت شده است.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، اکبری در مراسم افتتاح شعبه اسدآباد بانک قرض الحسنه مهر ایران با بيان اينکه ۵۳۰ شعبه فعال در سراسر كشور به خدمت رساني مشغول هستند، افزود: اين شعبه با هدف ارائه خدمت در بستر قرض الحسنه به نيازمندان واقعي جامعه افتتاح شده است تا مردم بتوانند با استفاده از طرح هاي تسهيلاتي متنوع اين بانك مشكلات مالي خود را برطرف سازند.

وی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۵ میليون و ۴۰۰ هزار نفردر اين بانک افتتاح حساب کرده اند، تصريح كرد: بانك قرض الحسنه مهر ايران در ۱۰ سال گذشته به بيش از ۳ ميليون و ۵۰۰ هزار نفر تسهيلات قرض الحسنه با كارمزد ۴ درصد و كمتر پرداخت كرده است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران با اشاره به اینکه در سال گذشته ۷۵۲ هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه دريافت کردند، گفت: در چهارماه امسال نيز به ۳۱۰ هزار نفر تسهيلات پرداخت شده و اميدواريم تا پايان سال يک ميليون نفر از اين طرح هاي تسهيلاتي بهره مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت بانک قرض الحسنه مهر ایران به دلیل صادقانه عمل کردن در پرداخت تسهيلات و معتقد بودن مشتريان بانک به اصول و مباني ديني و اخلاقي است.

اکبری، ضمن تاکید بر رعایت اصول مشتری مداري و تکريم ارباب رجوع در بانک قرض الحسنه مهرايران اظهارداشت: اين بانك به دنبال جذب مشتريان بيشتر است چرا كه مشتري بيشتر به معناي افزايش منابع و در نتيجه ارائه خدمات بيشتر به مردم مي باشد.

اکبری با بیان اینکه بانک افتخار دارد که هیچ فعاليتي به جز اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ندارد، تصريح كرد: همه تسهيلات پرداخت شده در اين بانك با كارمزد كمتر از چهار درصد صورت مي‌گيرد.

وی ادامه داد: تمامی مردم شهر، حساب‌های جاری خود را به بانک قرض الحسنه مهر ايران منتقل کنند و مطمئن باشند که تحول بزرگي در پرداخت تسهيلات خرد به مردم ايجاد خواهد شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به اینکه تسهیلات اين بانک از يک ميليون تومان تا ۲۰ ميليون تومان است، خاطرنشان كرد: اين مبلغ، مشكلات مالي افراد بيشتري از جامعه به ويژه در مناطق محروم و كمتر برخوردار را پوشش خواهد داد.

وی با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهرایران به طور کامل مردمي و اجتماعي است، گفت: مشتريان اين بانک اشخاص حقيقي هستند و ما به شخصيت‌هاي حقوقي تسهيلات پرداخت نمي‌كنيم.

اکبری با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته بر روی مسائلي چون درمان، ازدواج و تأمين معيشت تمرکز داشتيم، اظهار کرد: در سال جاري بر روي حمايت از كالاي ايراني و ايجاد تقاضا تمركز كرديم و به خريداران كالاي ايراني تسهيلات پرداخت مي‎ کنیم.

وی افزود: فعالیت در بخش گردشگری، کار آفریني، کسب و کارهاي خرد، توسعه کسب و كارهاي موجود را امسال در رأس امور كاري قرار داديم.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: شعبه اسدآباد در رده بندی بانکي در جايگاه چهارم قرار دارد و بايد در عرض يک سال اين شعبه به تثبيت برسد و با خدمات بهتر درجه خود را افزايش دهد.

اکبری خاطرنشان کرد: البته منابع از استان‌های برخوردار به استان‌های کم برخوردارتر منتقل می‌شود و در استان‌هايي چون تهران و اصفهان حدود ۷۰ درصد منابع در داخل استان به عنوان تسهيلات قرض الحسنه پرداخت مي‌شود.

وی گفت: ۹۰ درصد منابع جذب شده در استان همدان نیز در همین استان به عنوان تسهیلات پرداخت و ۱۰ درصد باقي مانده نيز به عنوان ذخيره قانون نزد بانک مرکزي سپرده گذاري مي‌شود و نمي‌توانيم آن را به عنوان تسهيلات پرداخت کنيم.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: افرادی که حساب جاری در اين بانک افتتاح کنند مي‌توانند امتياز دريافت وام قرض الحسنه كسب كنند و حتي افراد نيازمند يا بستگان خود را به بانك معرفي نمايند.

اکبری با اشاره به اینکه طرح همیاران مهر یکي از طرح‌هاي برجسته براي کمك به همنوعان است، تصريح كرد: افراد مي‌توانند به اندازه كه توان دارند در بانك قرض الحسنه مهرايران سپرده گذاري كنند تا از محل آن به اقشار نيازمند جامعه كمك شود.

وی ادامه داد: در سال گذشته ۳۳ هزار نفر از زنان سرپرست خانوار توانستند هر یک ۳ میلیون تومان تسهيلات دريافت کنند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خاطرنشان کرد: این افراد در عرض ۲ هفته معرفی و در مدت ۲ ماه تسهيلات خود را اخذ کردند.

نوشته شده در تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۶
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


                       
آخرین اخبار
تصویب صورت های مالی سال ۹۶ بانک ملت در مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام
انتصاب در بانک صادرات ایران
با «بله» بدون شماره کارت درخواست پول کنید
رئیس هیات مدیره بانک تجارت پاسخگوی مشتریان
تجلیل بانک دی از ملی پوشان تنیس روی میز
قرض الحسنه؛ ضامن رونق فعالیتهای اقتصادی سالم و ایجاد اشتغال پايدار
پیام تبریک دکتر صادق به مناسبت روز پزشک
تاکید رئیس حوزه علمیه اهل سنت بندرلنگه و امام جمعه روستای طبل جزيره قشم برحمايت از بانک قرض الحسنه مهرايران
هماهنگی نظارت بربیمه های درمان تکمیلی و بررسی آثار و تبعات تحریم های اخیر بر صنعت بیمه
انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک پارسیان با صندوق ضمانت صادرات ایران
سپ به سامانه نسیم بانک مرکزی متصل شد
نقش موثر بانک صنعت و معدن در تامین مالی نیروگاه سیستان و بلوچستان
دکتر فرحی: مردم با خیال راحت در بانک‌ها سپرده‌گذاری ارزی کنند
خسارت ۸ میلیارد و ۳۵۴ میلیون ریالی به یک مصدوم توسط بیمه آرمان
برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان بوشهر
کنترل و نظارت از وظایف ذاتی روسای شعب است
صورت‌های مالی سال ٩٦ بانک صادرات ایران تصویب شد
معرفی برندگان جشنواره بزرگ پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری
صدور مجوز برگزاری مجمع بانک ملت
بانک ها ۱۶۷۱٫۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کردند
لوح یادبود چهارمین همایش ملی کیفیت به بانک انصار اعطاء شد
ارائه خدمات بانک شهر در مراکز عرضه دام پایتخت
تفاهم‌نامه بانک توسعه تعاون و صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی
جشنواره عید تا عید باشگاه مشتریان بانک ایران زمین
محدودیت پذیرش چک های غیر صیادی از چهارم شهریور در شعب بانک ملّی ایران
اعلام آخرین مهلت واگذاری چک های غیر صیادی
نگاهی به وضعیت مالی بانک ها/بانک ملت در صدر
برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران بانک قرض الحسنه مهر ایران
بانک سامان به ۱۱۰ هزار مسافر خدمات ارزی ارایه کرد
تقدیر رئیس سازمان بهزیستی کشور از بانک قرض الحسنه مهر ايران
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh