مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد:
پرداخت ۳ هزارو ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در چهار ماه گذشته

بانک و رسانه : دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: در چهار ماه نخست سال جاري ۳ هزارو ۷۰۰ ميليارد تومان تسهيلات قرض الحسنه به ۳۱۰ هزار نفر از متقاضيان در سراسر کشور توسط اين بانك پرداخت شده است.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، اکبری در مراسم افتتاح شعبه اسدآباد بانک قرض الحسنه مهر ایران با بيان اينکه ۵۳۰ شعبه فعال در سراسر كشور به خدمت رساني مشغول هستند، افزود: اين شعبه با هدف ارائه خدمت در بستر قرض الحسنه به نيازمندان واقعي جامعه افتتاح شده است تا مردم بتوانند با استفاده از طرح هاي تسهيلاتي متنوع اين بانك مشكلات مالي خود را برطرف سازند.

وی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۵ میليون و ۴۰۰ هزار نفردر اين بانک افتتاح حساب کرده اند، تصريح كرد: بانك قرض الحسنه مهر ايران در ۱۰ سال گذشته به بيش از ۳ ميليون و ۵۰۰ هزار نفر تسهيلات قرض الحسنه با كارمزد ۴ درصد و كمتر پرداخت كرده است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران با اشاره به اینکه در سال گذشته ۷۵۲ هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه دريافت کردند، گفت: در چهارماه امسال نيز به ۳۱۰ هزار نفر تسهيلات پرداخت شده و اميدواريم تا پايان سال يک ميليون نفر از اين طرح هاي تسهيلاتي بهره مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت بانک قرض الحسنه مهر ایران به دلیل صادقانه عمل کردن در پرداخت تسهيلات و معتقد بودن مشتريان بانک به اصول و مباني ديني و اخلاقي است.

اکبری، ضمن تاکید بر رعایت اصول مشتری مداري و تکريم ارباب رجوع در بانک قرض الحسنه مهرايران اظهارداشت: اين بانك به دنبال جذب مشتريان بيشتر است چرا كه مشتري بيشتر به معناي افزايش منابع و در نتيجه ارائه خدمات بيشتر به مردم مي باشد.

اکبری با بیان اینکه بانک افتخار دارد که هیچ فعاليتي به جز اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ندارد، تصريح كرد: همه تسهيلات پرداخت شده در اين بانك با كارمزد كمتر از چهار درصد صورت مي‌گيرد.

وی ادامه داد: تمامی مردم شهر، حساب‌های جاری خود را به بانک قرض الحسنه مهر ايران منتقل کنند و مطمئن باشند که تحول بزرگي در پرداخت تسهيلات خرد به مردم ايجاد خواهد شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به اینکه تسهیلات اين بانک از يک ميليون تومان تا ۲۰ ميليون تومان است، خاطرنشان كرد: اين مبلغ، مشكلات مالي افراد بيشتري از جامعه به ويژه در مناطق محروم و كمتر برخوردار را پوشش خواهد داد.

وی با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهرایران به طور کامل مردمي و اجتماعي است، گفت: مشتريان اين بانک اشخاص حقيقي هستند و ما به شخصيت‌هاي حقوقي تسهيلات پرداخت نمي‌كنيم.

اکبری با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته بر روی مسائلي چون درمان، ازدواج و تأمين معيشت تمرکز داشتيم، اظهار کرد: در سال جاري بر روي حمايت از كالاي ايراني و ايجاد تقاضا تمركز كرديم و به خريداران كالاي ايراني تسهيلات پرداخت مي‎ کنیم.

وی افزود: فعالیت در بخش گردشگری، کار آفریني، کسب و کارهاي خرد، توسعه کسب و كارهاي موجود را امسال در رأس امور كاري قرار داديم.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: شعبه اسدآباد در رده بندی بانکي در جايگاه چهارم قرار دارد و بايد در عرض يک سال اين شعبه به تثبيت برسد و با خدمات بهتر درجه خود را افزايش دهد.

اکبری خاطرنشان کرد: البته منابع از استان‌های برخوردار به استان‌های کم برخوردارتر منتقل می‌شود و در استان‌هايي چون تهران و اصفهان حدود ۷۰ درصد منابع در داخل استان به عنوان تسهيلات قرض الحسنه پرداخت مي‌شود.

وی گفت: ۹۰ درصد منابع جذب شده در استان همدان نیز در همین استان به عنوان تسهیلات پرداخت و ۱۰ درصد باقي مانده نيز به عنوان ذخيره قانون نزد بانک مرکزي سپرده گذاري مي‌شود و نمي‌توانيم آن را به عنوان تسهيلات پرداخت کنيم.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: افرادی که حساب جاری در اين بانک افتتاح کنند مي‌توانند امتياز دريافت وام قرض الحسنه كسب كنند و حتي افراد نيازمند يا بستگان خود را به بانك معرفي نمايند.

اکبری با اشاره به اینکه طرح همیاران مهر یکي از طرح‌هاي برجسته براي کمك به همنوعان است، تصريح كرد: افراد مي‌توانند به اندازه كه توان دارند در بانك قرض الحسنه مهرايران سپرده گذاري كنند تا از محل آن به اقشار نيازمند جامعه كمك شود.

وی ادامه داد: در سال گذشته ۳۳ هزار نفر از زنان سرپرست خانوار توانستند هر یک ۳ میلیون تومان تسهيلات دريافت کنند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خاطرنشان کرد: این افراد در عرض ۲ هفته معرفی و در مدت ۲ ماه تسهيلات خود را اخذ کردند.

نوشته شده در تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۶
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


                       
آخرین اخبار
تقدیر و تجلیل از کارکنان مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون
تكذيب برخی جملات منتسب به رييس كل بانك مركزى
افتتاح باجه بانک تجارت در مجموعه رفاهی شرکت کشتیرانی
بانک مهر اقتصاد پیشتاز در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی
پرداخت تسهیلات خرد در دستور کار بانک کارآفرین
عملکرد مثبت بانک توسعه صادرات در واگذاری اموال مازاد
تامین سرمایه بنگاه های اقتصادی با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران
با حمایت بانک صادرات ایران تیم هنرهای رزمی سواره کشورمان قهرمان شد
اجرای موفقیت آمیز دومین رزمایش سایبری در بانک دی
اختلال موقت در ارائه خدمات بانک سینا به دلیل اجرای رزمایش سایبری
بهبود شاخص عملکرد فنی بیمه ایران در ۸ ماهه سال ۹۷
بانک شهر پشتوانه طرح های توسعه ای در کلانشهرها
شبکه فروش می تواند با کمک استارت آپ ها بازارهای جدیدی را خلق کند
بانک‌پاسارگاد از نفرات برتر کنکور سراسری تقدیر کرد
رشد ۱۲۴ درصدی خالص سود بانک سینا در ۶ ماهه اول امسال
آمادگی شعب ارزی بانک ها و صرافی ها جهت خرید ارز
ایجاد اشتغال برای ۱۵۰۰ نفر با تسهیلات بانک صنعت و معدن
بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از برخی شعب اصفهان
حمایت از توسعه، ایجاد و حفظ اشتغال در دستور کار بانک توسعه تعاون
شبکه فروش، رمز موفقیت شرکت های بیمه
بیمه سامان اساسنامه خود را به روز کرد
تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر لزوم فروش املاک مازاد
بانک صادرات ایران ٨٦ هزار نفر را روانه خانه‌بخت کرد
تغییر سقف برداشت کارتی در درگاه‌های الکترونیک بانک سپه
واحد بانکداری شرکتی بانک گردشگری افتتاح شد
جبران زیان ۱۶۵ زلزله‌زده گیلانغرب و قصر شیرین با حضور مدیرعامل بیمه ایران
اعلام برندگان مسابقه عکاسی محرم ایران زمین
استوارتر از پیش در بیست و ششمین سال فعالیت بانک مهر اقتصاد
اصلاح آیین‌نامه‌های شورای عالی بیمه در دستور کار است
اجرای طرح تسهیلاتی عقیق بانک انصار با سقف ۱۰میلیارد ریال
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh