مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد:
پرداخت ۳ هزارو ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در چهار ماه گذشته

بانک و رسانه : دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: در چهار ماه نخست سال جاري ۳ هزارو ۷۰۰ ميليارد تومان تسهيلات قرض الحسنه به ۳۱۰ هزار نفر از متقاضيان در سراسر کشور توسط اين بانك پرداخت شده است.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، اکبری در مراسم افتتاح شعبه اسدآباد بانک قرض الحسنه مهر ایران با بيان اينکه ۵۳۰ شعبه فعال در سراسر كشور به خدمت رساني مشغول هستند، افزود: اين شعبه با هدف ارائه خدمت در بستر قرض الحسنه به نيازمندان واقعي جامعه افتتاح شده است تا مردم بتوانند با استفاده از طرح هاي تسهيلاتي متنوع اين بانك مشكلات مالي خود را برطرف سازند.

وی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۵ میليون و ۴۰۰ هزار نفردر اين بانک افتتاح حساب کرده اند، تصريح كرد: بانك قرض الحسنه مهر ايران در ۱۰ سال گذشته به بيش از ۳ ميليون و ۵۰۰ هزار نفر تسهيلات قرض الحسنه با كارمزد ۴ درصد و كمتر پرداخت كرده است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران با اشاره به اینکه در سال گذشته ۷۵۲ هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه دريافت کردند، گفت: در چهارماه امسال نيز به ۳۱۰ هزار نفر تسهيلات پرداخت شده و اميدواريم تا پايان سال يک ميليون نفر از اين طرح هاي تسهيلاتي بهره مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت بانک قرض الحسنه مهر ایران به دلیل صادقانه عمل کردن در پرداخت تسهيلات و معتقد بودن مشتريان بانک به اصول و مباني ديني و اخلاقي است.

اکبری، ضمن تاکید بر رعایت اصول مشتری مداري و تکريم ارباب رجوع در بانک قرض الحسنه مهرايران اظهارداشت: اين بانك به دنبال جذب مشتريان بيشتر است چرا كه مشتري بيشتر به معناي افزايش منابع و در نتيجه ارائه خدمات بيشتر به مردم مي باشد.

اکبری با بیان اینکه بانک افتخار دارد که هیچ فعاليتي به جز اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ندارد، تصريح كرد: همه تسهيلات پرداخت شده در اين بانك با كارمزد كمتر از چهار درصد صورت مي‌گيرد.

وی ادامه داد: تمامی مردم شهر، حساب‌های جاری خود را به بانک قرض الحسنه مهر ايران منتقل کنند و مطمئن باشند که تحول بزرگي در پرداخت تسهيلات خرد به مردم ايجاد خواهد شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به اینکه تسهیلات اين بانک از يک ميليون تومان تا ۲۰ ميليون تومان است، خاطرنشان كرد: اين مبلغ، مشكلات مالي افراد بيشتري از جامعه به ويژه در مناطق محروم و كمتر برخوردار را پوشش خواهد داد.

وی با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهرایران به طور کامل مردمي و اجتماعي است، گفت: مشتريان اين بانک اشخاص حقيقي هستند و ما به شخصيت‌هاي حقوقي تسهيلات پرداخت نمي‌كنيم.

اکبری با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته بر روی مسائلي چون درمان، ازدواج و تأمين معيشت تمرکز داشتيم، اظهار کرد: در سال جاري بر روي حمايت از كالاي ايراني و ايجاد تقاضا تمركز كرديم و به خريداران كالاي ايراني تسهيلات پرداخت مي‎ کنیم.

وی افزود: فعالیت در بخش گردشگری، کار آفریني، کسب و کارهاي خرد، توسعه کسب و كارهاي موجود را امسال در رأس امور كاري قرار داديم.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: شعبه اسدآباد در رده بندی بانکي در جايگاه چهارم قرار دارد و بايد در عرض يک سال اين شعبه به تثبيت برسد و با خدمات بهتر درجه خود را افزايش دهد.

اکبری خاطرنشان کرد: البته منابع از استان‌های برخوردار به استان‌های کم برخوردارتر منتقل می‌شود و در استان‌هايي چون تهران و اصفهان حدود ۷۰ درصد منابع در داخل استان به عنوان تسهيلات قرض الحسنه پرداخت مي‌شود.

وی گفت: ۹۰ درصد منابع جذب شده در استان همدان نیز در همین استان به عنوان تسهیلات پرداخت و ۱۰ درصد باقي مانده نيز به عنوان ذخيره قانون نزد بانک مرکزي سپرده گذاري مي‌شود و نمي‌توانيم آن را به عنوان تسهيلات پرداخت کنيم.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: افرادی که حساب جاری در اين بانک افتتاح کنند مي‌توانند امتياز دريافت وام قرض الحسنه كسب كنند و حتي افراد نيازمند يا بستگان خود را به بانك معرفي نمايند.

اکبری با اشاره به اینکه طرح همیاران مهر یکي از طرح‌هاي برجسته براي کمك به همنوعان است، تصريح كرد: افراد مي‌توانند به اندازه كه توان دارند در بانك قرض الحسنه مهرايران سپرده گذاري كنند تا از محل آن به اقشار نيازمند جامعه كمك شود.

وی ادامه داد: در سال گذشته ۳۳ هزار نفر از زنان سرپرست خانوار توانستند هر یک ۳ میلیون تومان تسهيلات دريافت کنند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خاطرنشان کرد: این افراد در عرض ۲ هفته معرفی و در مدت ۲ ماه تسهيلات خود را اخذ کردند.

نوشته شده در تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۶
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


                       
آخرین اخبار
تقدیر قوه قضاییه از دکتر کاردگر و خدمات بیمه دانا
روند رو به رشد بیمه “ما” در سال ۱۳۹۷
مدیرعامل بانک ملت در جمع فرزندان شاهد: تکریم خانواده شهدا را وظیفه و افتخار می دانم
پیام نوروزی دکتر پرویزیان، رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان
بازدید مدیرعامل بانک ملت از ۲ شرکت داروسازی در استان خراسان رضوی
انتشار ویژه نامه نوروزی بانک ملی ایران
لیست شعب کشیک نوروز ٩٨ موسسه اعتباری ملل
۱۵۰ شعبه بانک تجارت میزبان مشتریان در تعطیلات نوروز
پیام نوروزی مدیرعامل بانک سپه
موزه بانک سپه در نوروز میزبان گردشگران
نسخه جدید ios همراه بانک ایران زمین
حمایت بانک ملی ایران از بازار کالای داخلی
خدمات رسانی شعب بیمه پارسیان در ایام نوروز
اعلام شعب فعال بانک سامان در ایام نوروز
کلیه شعب بیمه آرمان در ایام نوروز فعالند
اطلاعیه بانک ملی ایران درباره عوارض خروج از کشور
انتصاب رئیس شورای منابع انسانی بیمه آرمان
ابلاغ طرح بخشودگی جرایم تسهیلات بانک مهر ایران
آمادگی بانک توسعه صادرات برای انتشار اوراق در بازار سرمایه
جامعه هدف صنعت بیمه باید مشخص باشد
افزایش سقف برداشت روزانه از خودپردازهای بانک سرمایه
جایگاه ویژه بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی
صورت هاي مالي موسسه ملل تصويب شد
شعبه های کشيک نوروزی بيمه آسيا
شناسایی باند کلاهبرداری پرونده‌های ساختگی توسط بیمه ‌‌کوثر
اعلام اسامی برندگان مسابقه طراحی الگوی معماری ساختمان های بانک ملی ایران
خدمت رسانی شعب بانک صادرات به مسافران نوروزی
بازدید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران از روند خدمت رسانی به مشتریان در شعب فردوسی و دانشگاه
افزایش سقف برداشت از دستگاه های خود پرداز بانک کشاورزی
سامانه اینترنت بانک توسعه تعاون ارتقا یافت
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh