با حضور شیخ الاسلامی مشاور مدیرعامل :
همایش همیاران روابط عمومی بانک مهر اقتصاد برگزار شد

بانک و رسانه : همايش همياران روابط عمومي هاي اداره امور شعب غرب استان تهران با حضور مشاور مدیر عامل بانك مهر اقتصاد در امور روابط عمومي برگزار شد.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از روابط عمومی غرب استان تهران، منصور شیخ‌الاسلامی مشاور مدیر عامل در امور روابط عمومي بانك مهر اقتصاد در اين همايش با تقدیر از همیاران روابط عمومی و تبریک روز ارتباطات به‌تمامی فعالان اين بخش، گفت: اگر به مسير تمدن سازي و توسعه حيات انسان هاي در طي قرون مختلف توجه كنيم متوجه خواهيم شد كه اساس هستي و رشد انسان و ساير موجودات بر اساس ارتباطات شكل گرفته است؛ واقعيتي عيني كه نشان مي دهد مسير تحول و تكامل هر ساختاري بر اساس ارتباطات است.

وی افزود: بی شک بدون ايجاد ارتباط معقول و منطقي هيچ پيامبري موفق به انتقال پيام هاي الهي و قدسی به جامعه نمی شد و بدون ارتباطات اساساً گسترش معنويت در جهان ممكن نبود لذا بر اساس اين اصل بنيادين است كه انسان در دوران جديد با نگاهي متفاوت با مفهوم ارتباطات روبه رو شد و تلاش كرد تا ساختار قوام يافته اي را براي افزايش دامنه هاي ارتباطي ايجاد كند، با يك چنين پيشينه اي است كه نهادهايي از نوع روابط عمومي ها در بخش ها و ساختارهاي مختلف شكل گرفتند تا ارتباطي دو سويه ميان مخاطبان و مديران ايجاد شود.

شيخ الاسلامي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به دغدغه هاي مقام معظم رهبري(مد ظله العالی) در نامگذاري سالهاي مختلف گفت: با نگاهي به دغدغه هاي ايشان مشخص مي شود كه موضوعات بنیادين اقتصادي و معيشتي مهمترين مطالبه اي است كه معظم له طي سالهاي اخير تاکید ويژه اي به آن داشته اند؛ موضوعاتي مانند اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليدداخلي كه بارها مطرح شده اند؛ همگي در بستر يك ساختار ارتباطي معقول و سازمان يافته امكان تبلور و ظهور را در فضاي اقتصادي كشور پيدا مي كنند.

وی خاطر نشان کرد: در واقع بدون گفتمان سازي موثر، امكان انتقال درست ديدگاه ها به جامعه مقدور نيست و وظيفه اين گفتمان سازي خلاقانه را روابط عمومي و ساختارهاي ارتباطي به عهده دارند اين فرآيند در سطوح اقتصادي مختلف مانند بانكها نیز كاربرد دارد.

شیخ الاسلامی با تقدیر از همیاران شعب، اظهار داشت: اين مهریاران روابط عمومي ها هستند كه گفتمان اصولي بانك مهر اقتصاد را كه مبتني بر سياستگذاري هاي كلان اقتصادي كشور طراحي و اجرا مي شود را به بطن جامعه و افكار عمومي منتقل مي كنند.

مشاور مدیر عامل در ادامه سخنانش با اشاره به اهميت موضوع مشتري مداري و پاسخگويي به مطالبات مشتريان و با طرح اين پرسش كه چرا روابط عمومی به مهریاران نياز دارد، گفت: واقعيت آن است كه در گذشته نقاط كوري در مناسبات ارتباطي بانك ها با مشتريان وجود داشت كه ضرورت ايجاد شبكه ارتباطي از مهر یاران را ايجاد كرد و از آنجا كه گفتمان بانك مهر اقتصاد با روش اجرايي ساير بانك ها و گروه هاي اقتصادي تفاوت داشت بنا بر این باید ساختار ارتباطي متفاوت و چالاك تري شكل مي گرفت تا اين گفتمان متفاوت به اطلاع مخاطب برسد.

وی افزود: خوشبختانه امروز نتايج اين تصميم سازي در ايجاد گروه همياران روابط عمومی به عينه در عملكرد كلي بانك مهر اقتصاد مشهود است و اطمينان و اعتماد ويژه اي كه هموطنان عزیز نسبت به برند بانك دارند، در نتيجه تلاش هايي است كه ساختار و شبکه ارتباطي بانك مهر اقتصاد در تمامی سطوح انجام داده اند.

در ادامه اين نشست، محمد قضايي – رئيس اداره امور شعب غرب استان تهران – نیز با تشريح دستاوردهاي شعب غرب استان در سود آوري و ايجاد ارتباط موثر با مشتريان و صاحبان سرمايه گفت: شعب غرب تهران در شاخص سودآوري كه بالاترين شاخص از منظر ساختارهاي اقتصادي، است در ۲سال گذشته با تلاش همكاران عملكرد درخشاني داشته که اين روند در سال۹۷ هم با قدرت و سرعت بيشتري دنبال خواهد شد تا بانك در زمينه سودآوري، برندسازي و مشتري مداري بتواند بر اساس اهداف از پيش تعيين شده گام بردارد.

قضايي با بازخواني تلاش همیاران روابط عمومي ها براي رسيدن به رشد پايدار گفت: در ۲سال گذشته و در شرايطي كه حاشيه هاي بسياري نيز در مسير فعاليتهاي بانك از سوي رقبا ايجاد شد در حوزه ارتباطات رفتارهاي مناسبي صورت گرفت و نقش همیاران در اين موفقيت ها غير قابل انكار است.

وی افزود: امروز چنانچه نگاه مردم در خصوص برند مهر اقتصاد از منظر كارشناسي مورد بررسي قرار گيرد مشخص خواهد شد؛ شاهد واكنش مناسب مردم نسبت به اين برند هستیم كه رسيدن به يك چنين جايگاهي نتيجه تلاش هاي مجموعه مهریاران و روابط عمومي هاست. 

نوشته شده در تاریخ : ۹۷/۰۳/۰۷
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی *


آخرین اخبار
رییس هیات مدیره بانک خاورمیانه انتخاب شد
کمک ۵۰۰میلیون ریالی به خانواده کارکنان بیمه آسیا که در اثر کرونا فوت کرده اند
عملکرد مطلوب بانک سپه در حمایت از تولید و اشتغال همگام با اجرای پروژه ملی ادغام
بانک مرکزی ج.ا.ایران قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی را ابلاغ کرد
تقدیر از شرکت کنندگان در سیزدهمین نمایشگاه بوس،بانک و بیمه
تاکید دکتر کاردگر بر مشارکت گسترده کارکنان بیمه دانا در انتخابات پیش رو
مرکز آموزش و ترویج بانکداری اسلامی در بانک سینا ایجاد می شود
اهدای نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا
تاکید عضو هیات عامل بانک ملی ایران بر پشتیبانی و حمایت از شرکت های تولیدی
توسعه همکاری های بانک پارسیان و ایرانسل
افتتاح مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای صنوگان شهرستان کهگیلویه
ارائه خدمات متفاوت هدف گذاری ۱۴۰۰ در بانک ایران زمین
انتصاب مدیر جدید امور کنترل داخلی و بازرسی بانک آینده
آمادگی بانک دی برای حمایت از ورزشکاران پیشکسوت
دعوت بانک ملی ایران به مشارکت حداکثری در انتخابات
ادامه برگزاری هفتمین جشنواره سالانه «بانک محبوب من» تا پایان خرداد ماه
طرح آمایش و توسعه شبکه شعب بانک سینا در سال ۱۴۰۰ اجرا می شود
سازمان تامین اجتماعی در حوزه ارتباطات رسانه ای برتر شد
تقدیر پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی از بیمه آسیا
مشارکت بانک ملت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
فضای فکری تحول در صنعت بیمه نیازمند تغییر است
آغاز برگزاری سلسله مباحث تکنیک های بازاریابی و توسعه کسب و کار در بانک ملی ایران
طرح مهر بیمه رازی در جهت حمایت از شبکه فروش
آمادگی بانک توسعه صادرات برای ارائه خدمات و تسهیلات با نرخ ترجیحی
سرمایه ۱۶۰هزارمیلیارد ریالی شبکه بانکی و پولی تحت‌ پوشش بیمه کوثر
روی اعتبارتان حساب باز کنید
بیش از ۱۷٫۰۰۰ عضو کادر درمان از بانک آینده تسهیلات گرفتند
قانون جدید؛ کارآمد در احیای اعتبار چک و رفع مشکلات کسب و کار
حضور بانک ملت در نمایشگاه توانمندسازی شرکت های منطقه ماهشهر
شرکت بیمه آرمان و بیمیکا تفاهم نامه همکاری امضا کردند
نظرسنجی

آیا کاهش نرخ سود بانک ها به نفع اقتصاد ایران است؟

View Results

Loading ... Loading ...
gh